Objevte kouzlo přímořského letoviska Porto Colom v kolekci nově zrekonstruovaných 4* apartmánů jen pár kroků od pláže Cala Marçal. Ideální místo pro dovolenou i chytrou investici za výhodné ceny s garantovanými výnosy.
Nabízíme na prodej do osobního vlastnictví 115 apartmánů (studia, 1 - 2 ložnice) v resortu s hotelovým zázemím a službami. Ceny apartmánů začínají již od 195.000 euro (!).
Mezinárodní developer bude celý resort a všechny jednotky rekonstruovat podle standardů prestižní hotelové značky. Předání rekonstruovaných apartmánů proběhne v dubnu 2026.
Apartmány budou předávány kompletně vybavené nábytkem.
Na Mallorce platí již od roku 2022 zákaz udělování nových licencí na krátkodobý pronájem nemovitostí. Nyní máte unikátní příležitost koupit nemovitost, která další turistický pronájem umožňuje díky svému výjimečnému právnímu statusu "turistické" nemovitosti. Vlastnictví takovéto nemovitosti bude v budoucnosti na Mallorce dále nabývat na hodnotě.
Kupující může navíc využít možnosti tzv. přenesené daňové povinnosti (reverse charge), kdy je DPH z kupní ceny přeúčtováno a kupující nemusí platit DPH z kupní ceny nemovitosti. Jedná se tak o výraznou úsporu 21 % na vstupní investici. Oproti jiným španělským nemovitostem kupující výrazně ušetří na převodových nákladech.
Nemovitost je ve vašem osobním vlastnictví a můžete ji kdykoliv prodat. Máte více dotazů k právnímu statusu nemovitosti a k daňové problematice? V tomto FAQ dokumentu naleznete více informací.
Celý resort bude spravovat významný mezinárodní provozovatel rekreačních komplexů. Vlastník nemovitosti získává garantovaný výnos 5 % první tři roky. Po uplynutí tří let získává vlastník 75 % z realizovaných výnosů na konkrétním apartmánu. Vlastník může užívat nemovitost 2 týdny ve vysoké sezóně.
Nejvyšší výnosy z pronájmu se očekávají u tzv. "double units", kde jsou součástí jednoho apartmánu dvě studia. Vzorové kalkulace výnosů a nákladů pro jednotlivé apartmány vám rádi poskytneme.
Správa a další pronájem nemovitosti je zcela bez vašich starostí.
Značkové rezidence jsou novým realitním trendem zejména v prestižních turistických oblastech. V případě hotelových značkových rezidencí získává vlastník nemovitost dva zásadní benefity:
Zobrazená lokalita je orientační.
Terezie Suchá
Terezie Suchá žije na Costa del Sol, skvěle zná místní trh a provede vás bezpečně celým procesem koupě.
+420 602 756 887
+34 649 814 783
Společnost Rellox s.r.o. vystupuje pouze jako zprostředkovatel a její nabídky obsahují informace nabyté v dobré víře od vlastníka nemovistosti. Kompetentním subjektem k učinění tzv. perfektní nabídky dle Občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) je pouze vlastník nemovistosti.
Španělsko
Podívejte se, jak probíhá koupě nemovitosti, jaké daně a poplatky platí kupující, nebo jaké jsou možnosti financování koupě.
Španělsko
Přečtěte si více o investičním prostředí ve vybrané zemi, základní informace o realitním trhu a relevantní statistiky.
Mallorca
Poznejte blíže zemi a region, kde se vámi vybraná nemovitost nachází. Objevte zajímavá místa, zkuste naše tipy.